Ne yaparsanız yapın onun sanatçısı olun

Anasayfa / Çözümlerimiz / IoT Çözümleri

IoT Çözümleri Akıllı Çözümler

İvmenet IoT Çözümleri Hakkında Hemen Bilgi Al

IoT Çözümleri Akıllı çözümler ile fark yaratın.

İvmenet nesnelerin interneti IOT platform sayesinde herhangi bir cihazı, sensörü veya makinayı cloud (bulut) sistem aracılığı ile internetin olduğu her ortamdan yönetebilir, başka bir nesnle ile iletişim haline geçirebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz her yerden verimliliğinizi kontrol edebilir. Akıllı çözümler ile işinizi büyüterek değer yaratabilirsiniz.

  • Verimlilik
  • Güvenlik
  • Hizmet Kalitesinde Artış
  • Düşük Maliyet
  • Tam Kontrol
  • Kolay Erişim
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Zamandan Tasarruf
İletişime Geçin

IoT Çözümleri

Akıllı Çözümler

Esnek Mimari

Esnek mimarisi sayesinde, entegre sürecinde altyapı değikliğine ihtiyaç duyulmaz.

Akıllı Sensörler

Fiziksel koşullardan alınan verileri kaliteli sensörler sayesinde anlamlı verilere dönüştürüyoruz.

Bulut Bağlantısı

İvmenet IoT platformuna tanıtılan cihazdan alınan verileri güvenli ve hızlı bulut ortamına aktarıyoruz.

Kullanıcı Uygulamaları

Bulut sisteminden alınan verileri ister mobil uygulamamızdan isterseniz web uygulamamız sayesinde yönetebilirsiniz.

Yüksek Verimlilik

IoT işinizi her ortamdan takip edilebilir hale getirir. Bu sayede işinizin verimiliği artarak karar verme hızınızı arttırabilrisiniz.

Yüksek Tasarruf

Elde edilen veirlerin analizi ve yönetimi sayesinde zamandan ve paradan tasarruf sağlayabilirsiniz.

İvmenet IoT Platfomu

İvmenet esnek IOT mimarisi sayesinde, sektörden bağımsız yeni cihazlara cloud sistem üzerinden entegre olması için yazılımsal bir değişikliğe ve alt yapı değişikliğine ihtiyaç duymaz. Yapılması gereken cihazın,sensörün, makinanın kısacası internete veri gönderecek/alacak nesnenin bir kereye mahsus ivmenet IOT platfomuna tanıtılması gerekmektedir. Tanıtlan cihaz ile ilgili kimlik yönetimi, göndereceği/alacağı veri,diğer cihazlar ile olan ilişkisi gibi ayarlar yapıldıktan sonra bulut sistemde veriler oluşmaya başlar, bu verileri ister mobil uygulamamızdan isterseniz web uygulamamız sayesinde yönetebilir,işleyebilir ve ayıklayabilirsiniz.

Nesneleriniz internete cloud sistemlere veriler göndermeye başladığında bu veriler her firmanın kendi çalışma stratejisine ve projeye göre analiz edilerek hızlı aksiyon alınmasını sağlar. Siz aklınızdaki projenin hangi aşamasında olursanız olun bizimle iletişime geçerek doğru IOT stratejileri oluşturup uygulayabilirsiniz.

IoT ve İvmenet Akıllı Çözümlerin Faydalarından Bazıları

İşinizi her ortamdan takip edilebilir hale getirir. Bu sayede işinizin verimiliği artarak karar verme hızınızı arttırabilrisiniz. Bakım, Onarım ve teknik servis giderlerinizi düşürür. Uzaktan yönetim sayesinde alacağınız veriler ışığında bakım maliyetlerinizi optimize edebilirsiniz. Müşterileriniz IOT çözümler sayesinde daha mutlu olacaktır. IOT teknolojisini getirdiği planlı ve karar almaya yardımcı olması nedeniyle mevcut ürünlerinizi dahada geliştirerek mevcut ürününlerinizi geliştirebilrisiniz. İşletmenizi djital dünyada bir adım öne taşır. IOT ekosisteminin getirmiş olduğu büyük veriyi anlık işleme imkanı sayesinde işletmenizi dijital dünyanın getirmiş olduğu teknolojilerinin faydalarından maximum seviyede faydalanabilirsiniz. Tasarruf sağlayın, nesnlerin internete veri gönderip, gelen verilerin analizi eşilğinde aydınlatma,ısınma vb gibi enerji harcayan olguların gereksiz çalışmasını kısıtlayarak enerji tasaruffu elde edebilrisiniz.

IoT kullanan her 4 işletmeden 3’ü IoT’den faydalanmayan işletmelerin geride kalacağını söylüyor.

İvmenet IoT çözümleri hakkında bilgi alın.

Sizin ve firmanızın ihtiyacına göre modern teknolojiler ile geliştirilirmiş IoT çözümlerimiz hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi Al