Ne yaparsanız yapın onun sanatçısı olun

  • DİJİTAL ÇAĞDA
    AKILLI ÇÖZÜMLER
    Dijital çağın getirdiği ihtiyaçlarınıza göre akıllı çözümler üretiyoruz.

İvmenet Akıllı Çözümlerimiz Hakkında Bilgi Alın

Çözümlerimiz

 İvmenet Akıllı Çözümler Üretir 

IoT Çözümleri ve Uygulamaları

Nesnelerin interneti platform sayesinde herhangi bir cihazı,sensörü veya makinayı bulut sistem aracılığı ile internetin olduğu her ortamdan yönetebilirsiniz.

e-Tahsilat

İvmenet e-tahsilat bayilerinize, bayilerinizin alt bayilerine ve müşterilerinize kolay, ve güvenilir tahsilat yöntemi sunar.

Banka Hesap Entegrasyonu

İvmenet banka hesap entegrasyonu sayesinde tüm hesap hareketlerinizi tek bir ekranda görüntüleyebilirsiniz.

Web Çözümleri

Günümüz internet çağında, işletmenizin internet ortamında ulaşılabilir olması, kurumsal bir kimliğe sahip olması için çözümler geliştiriyoruz.

Mobil Uygulamalar

İvmenet, mobil uygulama geliştirme hizmetleriyle ihtiyacınıza yönelik Android-iOS platformunda profesyonel çözümler üretiyoruz.

NEDEN

Çalıştığı her sektörde fark yaratmayı ilke edinen firmamız çalıştığı her müşteri ile uzun süreli ve sürdürülebilir bilişim parteneri olmayı amaçlamaktadır. Ulaştığımız, çalıştığımız her noktada nihai olarak dijital dönüşüm hedeflemekteyiz. Ülkemizde ve tüm dünyada bulunduğumuz, hizmet verdiğimiz sektürün değerlerini çok iyi biliyoruz, o yüzden işimize tutku ve şevkle ile bağlıyız.

İVMENET

Her işletmenin kendine özgü yapısını çok iyi analiz ediyor, müşterilerin daha üretken, daha karlı olabilmesi için bilişim hizmetleri sunarak verilimliği arttırıyoruz. Müşterilerin mutluluğu şirketimiz için her şeyden önemlidir, bu yüzden müşterilerimiz ile yakın ve sıcak ilişkileri sürdürüyoruz.

İLE

Müşterilerin mutluluğu şirketimiz için her şeyden önemlidir, bu yüzden müşterilerimiz ile yakın ve sıcak ilişkileri sürdürüyoruz. Firmamız gelişen çağda ilerlemediğin sürece geride kalırsın felsefesi ile araştırma ve geliştirmeye büyük önem vermektedir.

ÇALIŞMALIYIM

Bu yüzden yeni teknoloji üretmek veya mevcut ürünü geliştirmek adına kaynaklarının büyük bir kısmını AR-GE faaliyetlerine ayırmaktadır. İvmenet, çalıştığı tüm çözüm ortaklarına, müşterilerine, çalışanlarına, rakiplerine karşı iş ahlakına önem veren, onlara karşı dürüst davranmayı ve genel ticari prensiplere uymayı ilke edinmektedir.

Ürünlerimiz Akıllı Çözümler

İvmenet akıllı çözümlerimiz hakkında bilgi alın.

Sizin ve firmanızın ihtiyacına göre modern teknolojiler ile geliştirilirmiş çözümlerimiz hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi Al

Teknolojiler

İLETİŞİM FORMU

Bizimle iletişime geçmek için formu doldurun. Ekibimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.


Bize Ulaşın